Selekcija paraplavalcev

Tekmovalno-rekreativna selekcija paraplavalcev je nadaljevanje osnovnega programa paraplavanja.

Paraplavanje je zelo priljubljen paralimpijski šport v katerega se lahko vključijo vse specifike invalidnosti.

Program je zastavljen tako, da delamo sistematično po nivojih. Upoštevamo sistem napredovanja od lažjega k težjemu, od enostavnega k sestavljenemu. Dajemo pa tudi možnost popolne svobode gibanja v vodi. Vsak udeleženec plava prilagojeno glede na svojo specifiko invalidnosti. Trener sodeluje tudi z medicinsko stroko. Vadba vključuje vse plavalne tehnike, katere se prilagodi specifikam.

Starost 15 let in starejši
Kategorija Mladinci in člani
Predznanje Znanje plavalne tehnike – prilagojeno , plava brez premora 5 minut
Cilj Izboljševanje tehnike, redna vadba, udeležba na domačih in tujih tekmovanjih
Lokacija Kodeljevo, Tivoli in Fakulteta za šport
Vadba Vsak dan
    Končen urnik še ni znan - čakamo na potrditev bazena.
Cena 1x tedensko: 50,00 € na mesec
2x tedensko: 65,00 € na mesec
3x ali večkrat tedensko: 70,00 € na mesec
Popust: 10 % ob plačilu cele sezone v enkratnem znesku.
Trener Jana
Kontakt 040 652 970 (Jana) ali info@riba-drustvo.si