Poletni plavalni tečaji za otroke

Ribne poletne plavalne tečaje za otroke organiziramo na letnem Kopališču Kodeljevo.

Otroci se bodo v prijetnem in animiranem okolju učili svojih prvih plavalnih zamahov, tisti, ki že plavajo, pa bodo v družbi ostalih plavalnih navdušencev izboljševali plavalno tehniko. Da bo učenje potekalo v kar se da sproščenem okolju, bomo poskrbeli za obilico pljuskanja, špricanja ter čofotanja.

O tečajih Prvi cilj Ribinih poletnih plavalnih tečajev je seveda učenje plavanja. Pri Ribi pa posebno pozornost namenjamo tudi sproščenemu gibanju otrok v vodnem okolju, saj brez tega ni kvalitetnega učenja.

Glede na vaš urnik in počitniške načrte lahko izbirate med naslednjimi oblikami tečajev:

• Dopoldanski: dopoldanski tečaj z varstvom
  • Celodnevni: celodnevni tečaj s kosilom in varstvom

Učenje pod vodstvom izkušenih učiteljev plavanja poteka v majhnih skupinah (od 6 do 10 otrok), ki so oblikovane glede na predznanje in starost otrok - od prilagajanja na vodo do učenja osnovnih plavalnih tehnik. Učenje vsebuje elemente igre, uporabo sodobnih plavalnih pripomočkov in metod učenja.

Potek in vsebina tečajev »

Odgovori na pogosto zastavljena vprašanja »

Spodnja starostna meja otrok na tečaju je letnik rojstva 2014.

Termini
  • 1. termin: 1. julij - 5. julij
  • 2. termin: 8. julij - 12. julij
  • 3. termin: 15. julij - 19. julij
  • 4. termin: 22. julij - 26. julij
  • 5. termin: 29. julij - 2. avgust
  • 6. termin: 5. avgust - 9. avgust
  • 7. termin: 12. avgust - 16. avgust
  • 8. termin: 19. avgust - 23. avgust
Cene
Dopoldanski
1 teden
Dopoldanski
2 tedna
Celodnevni
1 teden
Celodnevni
2 tedna
1. otrok v družini 115,00 € 185,00 € 155,00 € 260,00 €
1. otrok - član ŠD Riba 95,00 € 165,00 € 135,00 € 240,00 €

7. termin (12. avgust - 16. avgust) je 20% cenejši zaradi praznika (plavamo samo 4 dni).

Člani ŠD Riba so otroci, ki so v sezoni 2018/2019 obiskovali Ribine programe in imajo za to obdobje poravnano članarino. V primeru, da poravnate članarino 15 € za sezono 2018/2019, velja članska cena tudi za otroke, ki obiskujejo samo poletne plavalne tečaje.

Za otroke iz istega gospodinjstva veljajo naslednji popusti:

• 10% za drugega otroka,
  • 50 % za tretjega tretjega otroka,
  • vsi nadaljni brezplačno.

Navedene cene vključujejo davek na dodano vrednost (DDV).

Prijava Otroke na tečaj prijavite s pomočjo spletne prijavnice »

V primeru premajhnega števila prijav si pridružujemo pravico do odpovedi termina najmanj 7 dni pred začetkom tečaja. Plačilo v celoti ali delno ovrnemo, če se odločite za nadomeščanje v drugih terminih ali tečajih.

Kontakt barbara@riba-drustvo.si
031 / 742 782 (Barbara)