Poletno plavalno varstvo za otroke

Ribno poletno plavalno varstvo z učenjem plavanja za otroke organiziramo na letnem Kopališču Kodeljevo.

Otroci se bodo v prijetnem in animiranem okolju učili svojih prvih plavalnih zamahov, tisti, ki že plavajo, pa bodo v družbi ostalih plavalnih navdušencev izboljševali plavalno tehniko. Da bo učenje potekalo v kar se da sproščenem okolju, bomo poskrbeli za obilico pljuskanja, špricanja ter čofotanja.

O tečajih Ribino poletno plavalno varstvo z učenjem plavanja je v prvi vrsti namenjeni sproščenemu preživljanju otrok v vodnem okolju. Posebno pozornost pa namenjamo tudi kvalitetnemu učenju plavanja.

Glede na vaš urnik in počitniške načrte lahko izbirate med naslednjimi oblikami varstva:

• Dopoldansko: dopoldansko varstvo z učenjem plavanja
  • Celodnevno: celodnevno varstvo s kosilom in učenjem plavanja

Učenje pod vodstvom izkušenih učiteljev plavanja poteka v majhnih skupinah (od 6 do 10 otrok), ki so oblikovane glede na predznanje in starost otrok - od prilagajanja na vodo do učenja osnovnih plavalnih tehnik. Učenje vsebuje elemente igre, uporabo sodobnih plavalnih pripomočkov in metod učenja.

Potek in vsebina tečajev »

Odgovori na pogosto zastavljena vprašanja »

Spodnja starostna meja otrok na tečaju je letnik rojstva 2016 (4 leta).

Termini
2 tedna
1. otrok v družini 115,00 € 185,00 € 155,00 € 260,00 €
1. otrok - član ŠD Riba 95,00 € 165,00 € 135,00 € 240,00 €

Člani ŠD Riba so otroci, ki so v sezoni 2018/2020 obiskovali Ribine programe in imajo za to obdobje poravnano članarino. V primeru, da poravnate članarino 15 € za sezono 2018/2020, velja članska cena tudi za otroke, ki obiskujejo samo poletne plavalne tečaje.

Za otroke iz istega gospodinjstva veljajo naslednji popusti:

• 10% za drugega otroka,
  • 50 % za tretjega tretjega otroka,
  • vsi nadaljni brezplačno.

Navedene cene vključujejo davek na dodano vrednost (DDV).

Prijava Otroke na tečaj prijavite s pomočjo spletne prijavnice »

V primeru premajhnega števila prijav si pridružujemo pravico do odpovedi termina najmanj 7 dni pred začetkom tečaja. Plačilo v celoti ali delno ovrnemo, če se odločite za nadomeščanje v drugih terminih ali tečajih.

Kontakt barbara@riba-drustvo.si
031 / 742 782 (Barbara)