Poletni plavalni tečaj

Ribine poletne plavalne tečaje za otroke organiziramo na letnem Kopališču Kodeljevo.

Otroci se bodo v prijetnem in animiranem okolju učili svojih prvih plavalnih zamahov, tisti, ki že plavajo, pa bodo v družbi ostalih plavalnih navdušencev izboljševali plavalno tehniko. Da bo učenje potekalo v kar se da sproščenem okolju, bomo poskrbeli za obilico pljuskanja, špricanja ter čofotanja.

O tečajih Ribin poletni plavalni tečaj je v prvi vrsti namenjeni sproščenemu preživljanju otrok v vodnem okolju. Posebno pozornost pa namenjamo tudi kvalitetnemu učenju plavanja.

Glede na vaš urnik in počitniške načrte lahko izbirate med naslednjima oblikama tečaja:

• Dopoldanski: dopoldanski tečaj z jutranjim varstvom
  • Celodnevni: celodnevni tečaj z jutranjim varstvom in kosilom

Učenje pod vodstvom izkušenih učiteljev plavanja poteka v majhnih skupinah (od 6 do 10 otrok), ki so oblikovane glede na predznanje in starost otrok - od prilagajanja na vodo do učenja osnovnih plavalnih tehnik. Učenje vsebuje elemente igre, uporabo sodobnih plavalnih pripomočkov in metod učenja.

Potek in vsebina tečajev »

Odgovori na pogosto zastavljena vprašanja »

Spodnja starostna meja otrok na tečaju je 4 leta.

Termini
  • 1. termin: 26. junij - 30. junij
  • 2. termin: 3. julij - 7. julij
  • 3. termin: 10. julij - 14. julij
  • 4. termin: 17. julij - 21. julij
  • 5. termin: 24. julij - 28. julij
  • 6. termin: 31. julij - 4. avgust
  • 7. termin: 7. avgust - 11. avgust
  • 8. termin: 14. avgust - 18. avgust
  • 9. termin: 21. avgust - 25. avgust
Cene
Dopoldanski
1 teden
Celodnevni
1 teden
1. otrok v družini 200,00 € 265,00 €
1. otrok - član ŠD Riba 180,00 € 225,00 €

8. termin (14. avgust - 18. avgust) je 20% cenejši zaradi praznika (plavamo samo 4 dni).

Člani ŠD Riba so otroci, ki so v sezoni 2022/2023 obiskovali Ribine programe in imajo za to obdobje poravnano članarino. V primeru, da poravnate članarino 15 € za sezono 2022/2023, velja članska cena tudi za otroke, ki obiskujejo samo poletne plavalne tečaje.

Za otroke iz istega gospodinjstva veljajo naslednji popusti:

• 10 % za drugega otroka
  • 50 % za tretjega otroka in vse nadaljnje otroke

Navedene cene vključujejo davek na dodano vrednost (DDV).

Prijava Otroke na tečaj prijavite s pomočjo spletne prijavnice »

V primeru premajhnega števila prijav si pridružujemo pravico do odpovedi termina najmanj 7 dni pred začetkom tečaja. Plačilo v celoti ali delno ovrnemo, če se odločite za nadomeščanje v drugih terminih ali tečajih.

Kontakt info@riba-drustvo.si
031 / 742 782 (Barbara)