Intenzivni poletni plavalni tečaj za odrasle

V juliju in avgustu na letnem kopališču Kodeljevo izvajamo intenzivne plavalne tečaje za odrasle. Tečaji potekajo v večernem času, glede na termin, od 20:30 do 21:30 oziroma od 19:00 do 20:00.

Tako kot ostali Ribini plavalni tečaji intenzivni poletni tečaji potekajo v majhnih skupinah pod vodstvom izkušenih učiteljev in trenerjev plavanja.

Program Učenje poteka po skupinah, ki so oblikovane glede na predznanje udeležencev - od prilagajanja na vodo do učenja osnovnih plavalnih tehnik. Učenje poteka s pomočjo uporabe sodobnih plavalnih pripomočkov in metod učenja.
Termini
  • 1. termin: 29. junij - 3. julij
  • 2. termin: 6. julij - 10. julij
  • 3. termin: 13. julij - 17. julij
  • 4. termin: 20. julij - 24. julij
  • 5. termin: 27. julij - 31. julij
  • 6. termin: 3. avgust - 7. avgust
  • 7. termin: 10. avgust - 14. avgust
  • 8. termin: 17. avgust - 21. avgust
  • 9. termin: 24. avgust - 28. avgust
Cene Cena tečaja je 75,00 €.

Za člane istega gospodinjstva (tudi v kombinaciji z intenzivnimi tečaji za otroke) veljajo naslednji popusti:

• 10% za drugega družinskega člana,
  • 50 % za tretjega tretjega družinskega člana,
  • vsi nadaljni brezplačno.

Navedene cene vključujejo davek na dodano vrednost (DDV).

Prijava Na tečaj se prijavite s pomočjo spletne prijavnice »

V primeru slabega vremena (hud dež ali neurje) uro odpovemo (po SMS sporočilu), izgubljeni dan pa nadomestimo v naslednjem tednu.

Kontakt barbara@riba-drustvo.si
031 / 742 782 (Barbara)