Intenzivni poletni plavalni tečaj za odrasle

V juliju in avgustu na letnem kopališču Kodeljevo izvajamo intenzivne plavalne tečaje za odrasle. Tečaji potekajo v večernem času.

Tako kot ostali Ribini plavalni tečaji intenzivni poletni tečaji potekajo v majhnih skupinah pod vodstvom izkušenih učiteljev in trenerjev plavanja.

Program Učenje poteka po skupinah, ki so oblikovane glede na predznanje udeležencev - od prilagajanja na vodo do učenja osnovnih plavalnih tehnik. Učenje poteka s pomočjo uporabe sodobnih plavalnih pripomočkov in metod učenja.
Termini
  • 1. termin: 26. junij - 30. junij
  • 2. termin: 3. julij - 7. julij
  • 3. termin: 10. julij - 14. julij
  • 4. termin: 21. avgust - 25. avgust

Tečaj poteka od 19:00 do 20:00 na kopališču Kodeljevo.

Cene Cena tečaja je 135,00 €.

Za člane istega gospodinjstva veljajo naslednji popusti:

• 10 % za drugega družinskega člana
  • 50 % za tretjega tretjega družinskega člana

Navedene cene vključujejo davek na dodano vrednost (DDV).

Prijava Na tečaj se prijavite s pomočjo spletne prijavnice »

V primeru premajhnega števila prijav si pridružujemo pravico do odpovedi termina najmanj 7 dni pred začetkom tečaja.

V primeru slabega vremena (hud dež ali neurje) uro odpovemo (po SMS sporočilu) in izpadli dan odštejemo od zneska tečaja.

Kontakt info@riba-drustvo.si
031 / 742 782 (Barbara)