6. Selekcija

6. selekcija je namenjena otokom, ki so prilagojeni na vodo, že preplavajo 50 metrov in si želijo poizkusiti tudi tekmovalno plavanje.

Otroci se v 6. selekciji učijo plavanja tehnik hrbtno, prsno in kravl, osnov delfina ter štartne skoke in obrate.

Otroke vzgajamo v športnem duhu, jih učimo predanosti cilju in poskrbimo, da se v sproščenem ozračju privajajo na skupinsko delo. Spomladi se skupaj podamo na prva plavalna tekmovanja, ki so namenjena najmlajšim plavalcem. Otroci se lahko enkrat ali dvakrat letno udeležijo petdnevnih plavalnih priprav.

Starost 7 do 9 let
Kategorija Cicibani in cicibanke
Predznanje Osnovno plavanje prsno, hrbtno in kravl
Cilj Učenje tehnik plavanja hrbtno, prsno in kravl, osnov delfina ter skokov in obratov. Nastop na tekmovanju.
Lokacija Tivoli
Vadba 3 krat tedensko
  • Ponedeljek
    • 18:00 - 19:00, Tivoli
  • Sreda
    • 17:30 - 18:30, Tivoli
  • Petek
    • 15:00 - 16:00, Tivoli
Cena 60,00 € na mesec
Popust: 10 % ob plačilu cele sezone v enkratnem znesku.
Trener Grega
Kontakt 031 742 782 (Barbara) ali info@riba-drustvo.si