5. Selekcija

5. selekcija je namenjena otokom, ki so prilagojeni na vodo in že preplavajo 50 metrov prsno.

Otroci se v 5. selekciji učijo plavanja tehnik hrbtno, prsno in kravl, osnov delfina ter štartne skoke in obrate.

Otroke vzgajamo v športnem duhu, jih učimo predanosti cilju in poskrbimo, da se v sproščenem ozračju privajajo na skupinsko delo. Proti pomladi se skupaj podamo na prva plavalna tekmovanja, ki so namenjena najmlajšim plavalcem. Otroci se lahko enkrat ali dvakrat letno udeležijo petdnevnih plavalnih priprav.

Starost 7 do 9 let
Kategorija Cicibani/cicibanke
Predznanje Prilagojen na vodo. Preplava 50 metrov prsno.
Cilj Učenje tehnik plavanja hrbtno, prsno in kravl, osnov delfina ter skokov in obratov.
Lokacija Tivoli
Vadba 2 ali 3 krat tedensko
  • Ponedeljek
    • 17:45 - 19:00, Tivoli
  • Sreda
    • 15:30 - 17:00, Tivoli
  • Četrtek
    • 18:15 - 19:30, Tivoli
Cena 55,00 € na mesec
Popust: 10 % ob plačilu cele sezone v enkratnem znesku.
Trener Pia
Kontakt 040 858-319 (Pia) ali info@riba-drustvo.si