Začetni plavalni tečaj za odrasle

Plavanje je dokazano najbolj varen šport, ki pozitivno vpliva na celo telo; mišice, kosti in srčno-žlni sistem. Vse odrasle, ki si želijo, da plavanje postane njihov šport, redna rekreacija, pa v svoje znanje niso prepričani, vabimo, da se nam pridružijo na začetnem tečaju.

Program je zasnovan kot enoten sklop med seboj povezanih ur, ki so načrtovane kot redna vadba 2x na teden, 6 tednov. Cilj tečaja je, da se udeleženci naučijo pravilno plavati, pridobijo osnovno vzdržljivost ter nato nadaljujejo vadbo samostojno ali pa v eni od rekreativnih skupin našega društva.

Tečaj poteka v majhnih skupinah, v nizki vodi.

Predznanje Neplavalec ali slab plavalec.
Cilj Prilagajanje na vodo in učenje osnov plavanja.
Lokacija Tivoli in Fakulteta za šport
Urnik Urnik bo objavljen naknadno, ko bo zbranih dovolj prijav za izvedbo tečaja.
Cena 6 tednov, skupaj 12 ur: 200,00 €
Popust: za člane istega gospodinjstva 10 % za drugega člana in 50 % za tretjega in nadaljne člane.
Kontakt 031 742-782 (Barbara), info@riba-drustvo.si